Vadstena Sushi Info
Amenities
Service options
-
Outdoor seating
-
Takeaway
-
Dine-in
Offerings
-
Small plates
Dining options
-
Lunch
-
Dinner
-
Seating
Atmosphere
-
Casual
Children
-
Good for kids
-
High chairs
Best KPortal Reviews
Ching Chong såsen var så RÖKIG O MÖKIG GOTT chili kryddor dansar tango i Burma backen.got sallad men dansande Nordkoreaner smala tjejer dansar. Personalen trevlig säga ”bong bong” ching sås med chong kyckling bim bim.
Medioker sushi. Matbutik som gjorts om till restaurang. Fönster in till toaletten med svängdörr utan lås!? Tar endast swish!
Denna restaurang har högt betyg men sushin stämmer inte överens med bilderna som folk postat tidigare. Sushin var totalt smaklös, såg plastig ut och riset smakade absolut ingenting. Det viktigaste i Sushi är tillagningen av riset, som ska blandas med vinäger, men detta var bara vanligt ris. Jag tog vegetarisk sushi och även om det hette "kockens val" var ingredienserna nästan samma på alla. Restaurangen profilerar sig som sushi restaurang, men jag skulle inte kalla denna mat sushi.
Härlig gubbe som jobbade själv i restaurangen och som var jättetrevlig även när vi kom in en kvart innan stängning. God bibimbap. Dock kändes restaurangen lite stökig med alla prylar överallt
Åt vegansk suchi som var mycket god! Trevlig personal! ????????????????
Östergötlands bästa sushi! Otroligt fint presenterad mat. Fantastisk personal och mycket god mat.
Inte så prisvärt i kvalitet till maten. Helt ok sushi, men tillbehören kändes lite gamla.
Fantastiskt gott. Äkta upplevelse. Vet ej hur det smakar i Japan eller Sydkorea, men det var hur gott som helst och exotiskt.
Quick Facts About Vadstena Sushi
Today
Opening Hours
| Monday | 11:30 AM - 08:00 PM |
|---|---|
| Tuesday | 11:30 AM - 08:00 PM |
| Wednesday | 11:30 AM - 08:00 PM |
| Thursday | 11:30 AM - 08:00 PM |
| Friday | 11:30 AM - 08:00 PM |
| Saturday | 02:00 AM - 08:00 PM |
| Sunday | 02:00 AM - 08:00 PM |
How to go there
Location
Places