camping Vallée de Lignac Info
Amenities
Accessibility
-
Wheelchair-accessible car park
-
Wheelchair-accessible entrance
Activities
-
Hiking
Amenities
-
Public toilet
-
Slides
-
Swings
Children
-
Good for kids
-
Kid-friendly hikes
-
Playground
Pets
-
Dogs allowed
Best KPortal Reviews
Super
Endroit magnifique
Heerlijke week gehad met ons gezin! Safaritenten zijn heel compleet ingericht en slim geplaatst met oog op schaduw en zon. Fijn dat je de keuken op de veranda kan rijden. Ze worden op het grote veld afgewisseld met plaatsen voor eigen kampeermiddelen. Ontspannen sfeer met kids (vooral 0-10) die veilig en vrolijk 'rondzwermen' en skelteren over het mooie, verzorgde campingterrein. Zwembad is niet heel groot, maar groot genoeg, maar dat maakt het ook gemoedelijk en veilig. Leuke activiteiten voor de kids, lekker kneuterig. Onze dochter genoot o.a. van het 'junior'boogschieten! Eten in het restaurant en brood en frietjes-service zijn top. Wij raden de camping aan!
Wat hebben wij heerlijk genoten van deze fantastische camping. Super mooie Safaritenten 16 stuks en 8 campeerplaatsen. Kleinschalige camping midden in de natuur. Er is een zwembad voor de wat oudere kinderen en 2 peuterbadjes voor de kleintjes. Elke ochtend verse broodjes van de lokale bakker. Je kunt meerdere avonden aanschuiven voor het avondeten. Echt lekker een heel gezellig. De Nederlandse eigenaren willen het iedereen naar hun zin maken en dit stralen ze ook echt uit. Ik zou deze camping dan ook aanraden aan iedereen die op zoek is naar een gezellige kleinschalige camping.
Geweldig genoten van onze vakantie in de fantastische safaritent.
Zeer vriendelijke uitbaters. Marcel en Daphne doen geweldig hun best. Zeer lekker gegeten. Perfecte kleinschalige camping voor gezinnen met kinderen -12jaar.
Steeds proper sanitair
Mooie campingplaatsen
Prima zwembad en super kindvriendelijk
Een echte aanrader!
Wij verbleven 1 week op deze camping met onze tent. Het aantal safari tenten t.o.v. de kampeerplekken geeft de camping een wat minder gevoel van camping.
+ gastvrijheid
+ zwembad
+ skelters en handboogschieten
- sanitair (niet altijd schoon)
Een prachtige camping met vriendelijke, gastvrije eigenaren. De kinderen kunnen er heerlijk spelen in de speeltuin, op de trampoline, in de zandbak en op het veld. Ook de skelters zijn een groot succes!
Het sanitair is netjes en de safaritenten zijn een perfect onderkomen voor de vakantie.
Het zwembad en de 2 pierebadjes zijn met warm weer heerlijk om af te koelen.
Een ruim opgezette, groene en kindvriendelijke camping in een mooie bosrijke omgeving.
Echt een plek om lekker tot rust te komen!!!!
Een zeer leuke en kindvriendelijke camping. Kleinschalig met 23 plaatsen, maar dat maakt het overzichtelijk. Met een gerust hart kun je hier de jonge kinderen vrij laten spelen en de camping ontdekken. Het peuterbad en zwembad zijn dusdanig vergrendeld dat kleine kinderen er niet zomaar bij kunnen. Gastvriendelijke eigenaren, heerlijke maaltijden als je dat wenst, goede accommodatie, goede schoonmaak van het camping sanitair en toen wij er waren was er een animatieduo. Volledig Nederlandstalige ervaring. Aanrader.
Quick Facts About camping Vallée de Lignac
Today
Opening Hours
How to go there
Location
Places