Amenities
Service options
-
Outdoor seating
-
Kerbside pickup
-
Takeaway
-
Dine-in
Highlights
-
Great cocktails
-
Sport
Accessibility
-
Wheelchair-accessible entrance
-
Wheelchair-accessible seating
Offerings
-
Alcohol
-
Beer
-
Cocktails
-
Coffee
-
Late-night food
-
Spirits
-
Wine
Dining options
-
Lunch
-
Dinner
-
Dessert
-
Seating
Amenities
-
Bar on site
-
Toilets
Atmosphere
-
Casual
-
Cosy
Crowd
-
Groups
Planning
-
Accepts reservations
Payments
-
Debit cards
-
NFC mobile payments
-
Credit cards
Children
-
High chairs
Pets
-
Dogs allowed
Best KPortal Reviews
Skönt hak med bra personal och priser. Kul med quizkväll (varannan måndag)! Tjejen i baren är bland de bästa servitriser jag varit med om i sthlm sett till att fånga upp nya beställningar mm. Sjukt närvarande. Gillas!
Trevlig ställe i ett bra område.
Men att vänta 50 min på maten och sen få som ursäkt att det tar lite mer tid pga att jag valde well done är helt obegripligt.
Köttet var torr och potatismoset smakade inte alls nylagad, som att äta kartong.
Beställde utan bearnaisesås men fick ändå det.
Även jobbigt med bananflugor som flög omkring.
killen i baren spelade candy crush med airpods i och det tog 4 minuter innan han märkte mig. ska inte ljuga det såg ut som att han chillade men ärligt om man ska hälla upp öl så ska man hälla upp öl. respekt till honom ändå jag fattar att han inte gillar sitt jobb
Bra och god mat till bra priser. Öl på fat fick vi in i kannor för 149 kr st.
Enda minus var tjejen i baren som tappade det helt. Rejält otrevlig, skrek åt folk och förstörde stämningen.
Inget extra faktiskt. Litet sällskap som intog varsin enhet alkohol.
MacLaren är verkligen en pärla när det kommer till goda burgare från Käk och prisvärd, iskall öl i kylda glas. Jag har haft nöjet att besöka denna plats och jag blev inte besviken. Burgarna var saftiga och fulla av smak, precis som man önskar sig. Dessutom var priset mer än rimligt för den kvalitet man fick. Att njuta av en kall öl i en kyldt glas gjorde verkligen upplevelsen ännu bättre. Personalen var vänlig och servicen var snabb. Om du är ute efter en läcker burgare och en avslappnad atmosfär, så är MacLaren definitivt stället att besöka.
God öl, varma glas.
Fernet smakar som vanligt, allt man kan önska sig
Väldigt god mat, bra storlek på portionen, mysig atmosfär, trevlig och kunning personal. Bra priser!
Quick Facts About McLarens
Today
Opening Hours
| Monday | 02:00 AM - 11:00 PM |
|---|---|
| Tuesday | 02:00 AM - 11:00 PM |
| Wednesday | 03:00 PM - 12:00 AM |
| Thursday | 03:00 PM - 12:00 AM |
| Friday | 02:00 PM - 01:00 AM |
| Saturday | 12:00 PM - 01:00 AM |
| Sunday | 02:00 AM - 10:00 PM |
How to go there
Location
Places
Other Places
4. BHV Marais