Hero image

Eden's Garden Paris

+33 7 70 72 77 04
2 Rue Nicolas Copernic, 93150 Le Blanc-Mesnil France
Open Today: 11:00 AM - 02:30 AM

Amenities

From the business
  • Identifies as women-owned
Service options
  • Outdoor seating
  • Takeaway
  • Dine-in
Highlights
  • Fireplace
  • Great cocktails
  • Live music
  • Rooftop seating
Accessibility
  • Wheelchair-accessible car park
  • Wheelchair-accessible entrance
  • Wheelchair-accessible seating
  • Wheelchair-accessible toilet
Offerings
  • Alcohol
  • Beer
  • Cocktails
  • Coffee
  • Halal food
  • Happy-hour drinks
  • Happy-hour food
  • Healthy options
  • Late-night food
  • Organic dishes
  • Salad bar
  • Small plates
  • Spirits
  • Vegetarian options
  • Wine
Dining options
  • Brunch
  • Lunch
  • Dinner
  • Catering
  • Dessert
  • Seating
Amenities
  • Bar on site
  • Gender-neutral toilets
  • Toilets
  • Wi-Fi
Atmosphere
  • Casual
  • Cosy
Crowd
  • Family friendly
  • Groups
Planning
  • Accepts reservations
Payments
  • Credit cards
  • Debit cards
Children
  • Good for kids
  • High chairs
  • Kids' menu
Other
  • Identifies as women-owned

Best KPortal Reviews

Bonjour, ma meilleure amis a fêter son mariage dans cette salle,sans vous mentir c'était pas terrible premièrement on n'a trouvez des cafards des un plats,deuxièmement les mariés on pas pu couper le gâteaux car ils l'avait déjà couper eux même alors qu'on leurs avais très bien dit de ne pas le faire,troisièmement ils n'avait pas assez à mangé comme ils nous l'avais promis,et pour finir la mariés a demander poliment a une dame si elle pouvais nettoyer les bouts de verre qui étaient par terre et la dame très impolie a trouvez des excuses ????????‍♀️
Bonjour
oui vous avez raison, la dame ne veut pas dire bonjour, impolie ! elle m'a fait la même chose, je dis "bonjour", elle réponds "OUI". je n'aime pas les gens impolis, alors je ne prendrais jamais cette presta.
Bonjour Bonjour Bonjour, j' appelle tel quel : allo Bonjour, réponse oui, moi, je suis bien à Éden, réponse oui...ne sait dire que oui. laisse tomber, juste 1 mn de discussion, prouve que c est risqué de réserver chez eux.
Comment est il possible d organiser un anniversaire avec autant de monde alors que les rassemblements sont interdits.honte à vous. Et servir de l alcool aux mineurs bravo.
MAGNIFIQUE ❤️
tres correct
Bună ziua, aș dori să las impresia mea despre acest restaurant. Nu pot spune că totul a fost atât de teribil, dar va arăta așa. În primul rând, mâncarea a fost foarte puțină, deși știți cum ar trebui să fie mâncarea moldovenilor mult, și erau oameni care nu mănâncă carne de porc, și au pus carne de porc cu altă carne, în al doilea rând, am găsit un gândac în farfuria cu mâncare, în al treilea rând, am luat tortul afară cu focuri de artificii până la ora 00:00, dar au avertizat că tortul nu se va tăia acum, ci puțin mai târziu, iar la final au tăiat tot tortul și l-au pus pe masă, și da au uitat! de la început m-am descălțat pentru că eram obosită și mă dureau picioarele și erau pahare, am raportat la o femeie și mi-a spus că "aveți grijă să nu mergeți desculță puneți-vă pantofi" și abia după o oră am găsit femeia de serviciu și am rugat-o să curețe și abia apoi au scos paharul, nu doresc nimănui să meargă acolo dacă vreți să vă sărbătoriți bine sărbătoarea, când a fost primul dans al tinerilor, așa că au dat drumul la fum pentru câteva secunde, aveți grijă să alegeți restaurantul potrivit.
Am avut e petrecere frumoasă datorită lui Mugurel , dar restul lasă de dorit foarte mult , doamna o suni și te întreabă dacă ai rezervat data evenimentului dar tu ai făcut-o cu 6 luni in urmă lăsând și avans , am vrut un decor frumos așa cum iam cerut mia spus ca totul e posibil da se face fără nici o problemă , cand am ajuns in ziua evenimentul mia făcut un decor nici cu culorile care am dorit nici in tema care am dorit probabil mia făcut ce chestii mai avea pe stoc și totuși am plătit prețul care mi sa cerut !!!! Este foarte urât ca responsabilă a restaurantului sa faci așa chestii , are mare noroc de Mugurel ca el a salvat petrecerea noastră restul a făcut așa cum a vrut dar pe banii noștri !! Păcat ! Dacă doriți ca evenimentul să vă iasă așa cum doriți nu vă recomand sa alegeți Acest restaurant ! Păcat pentru că Mugurel e top și restul personalului !

Quick Facts About Eden's Garden Paris



Today

Opening Hours

Monday 11:00 AM - 10:30 PM
Tuesday 11:00 AM - 10:30 PM
Wednesday 11:00 AM - 10:30 PM
Thursday 11:00 AM - 10:30 PM
Friday 11:00 AM - 12:00 AM
Saturday 11:00 AM - 02:30 AM
Sunday 11:00 AM - 02:30 AM

How to go there

Location