Torstens smakar mera Ängelholm Info
Amenities
Service options
-
Outdoor seating
-
Takeaway
-
Dine-in
Highlights
-
Great cocktails
Accessibility
-
Wheelchair-accessible entrance
-
Wheelchair-accessible seating
-
Wheelchair-accessible toilet
Offerings
-
Alcohol
-
Beer
-
Cocktails
-
Coffee
-
Late-night food
-
Spirits
-
Wine
Dining options
-
Lunch
-
Dinner
-
Dessert
-
Seating
Amenities
-
Bar on site
-
Toilets
Atmosphere
-
Casual
-
Cosy
Crowd
-
Groups
Planning
-
Accepts reservations
Children
-
Good for kids
-
High chairs
-
Kids' menu
Best KPortal Reviews
Jag åt en lyxhamburgare. Den var riktigt god. Den rökiga såsen var mild men med mycket smak. Köttet var perfekt. Dom andra åt pizza och pasta. Dom var också riktigt nöjda. Kanon ställe.
En trevlig sensommar kväll satt ute på deras uteservering drack öl käkade god mat...
Väldigt god mat, hjälpsam personal och en trevlig och välkomnande atmosfär.
Allt som jag söker i en bra resturang
God räkmacka, men man får zooma långt in på bilden för att hitta någon av de två pinjenötter(nöt) som den skulle vara beströdd med.
En skaplig bit nötkött, bra grillat, värt sina 129:- för lunch. Personalen va trevlig, om än stressad.
Det som drar ner betyget är det faktum att de slängde på svamp dolt på tallriken, och det stod inte ens med på menyn. Som tur är är jag inte allergisk, jag bara äter det inte.
Möblemanget och lokalen skulle behöva lite uppfräschning och kärlek.
Trevligt ställe. Besökte det på lunchen. Gott. Flera val på menyn. Lugnt. Man kan snacka med sin kompis under måltiden, det är bra. Trevlig personal.
Torstens är ju de sämsta stället, personalen otrevlig, finns ingen mat innan 17, och det är ej bordsservering. Detta står ej på hemsidan eller på bekräftelsen. Ändå måste man boka bord. Vi klädde på oss och sa att vi ångrat oss, de får servera sina skjort-kunder istället… vi gick till Cyrano som flera kunder gått till efter man varit och försökt få mat på Torstens.
Otroligt mysig restaurang mitt i Ängelholm med fantastiskt goda pizzor och pastarätter. Bra service och mycket trevlig atmosfär!
Quick Facts About Torstens smakar mera Ängelholm
Today
Opening Hours
| Monday | 11:30 AM - 10:00 PM |
|---|---|
| Tuesday | 11:30 AM - 10:00 PM |
| Wednesday | 11:30 AM - 10:00 PM |
| Thursday | 11:30 AM - 10:00 PM |
| Friday | 11:30 AM - 12:00 AM |
| Saturday | 12:00 PM - 02:00 AM |
| Sunday | Closed |
How to go there
Location
Places