Amenities
Service options
-
Outdoor seating
-
Takeaway
-
Dine-in
Accessibility
-
Wheelchair-accessible car park
-
Wheelchair-accessible toilet
Offerings
-
Coffee
-
Late-night food
-
Vegetarian options
Dining options
-
Lunch
-
Dinner
-
Counter service
-
Seating
Amenities
-
Toilets
Atmosphere
-
Casual
Crowd
-
Groups
Payments
-
Debit cards
-
NFC mobile payments
-
Credit cards
Children
-
Good for kids
-
High chairs
-
Kids' menu
Parking
-
Free parking lot
Best KPortal Reviews
Helt okej för att vara en Sibylla. Fanns två vegetariska alternativ. Tog Halloumibugare, liten men helt okej. Personalen var trevlig och hjälpsam. Lokalen var fräsch och fin. Barnen tog köttbullar med mos och det passade dem bra. Det är ett bra alternativ i Malung om man bara vill ha något litet och snabbt.
Riktigt mysigt ställe. Trångt som fan, skrikande barn och dyr mat för den mängden man får. En i personalen stod med AirPods i köket (hoppas hon lyssnade på Vultures av Kanye). Toa var iallafall ren och användbar.
Skulle ha något snabbt... otroligt krånglig beställningsprocedur via dataskärm fast vi var ensamma i lokalen. Surmulen personal som helst verkade hålla sig så långt från gästerna som möjligt. Korven var inte varm, moset var varken varmt eller gott och brödet på rullen var torrt. Om man inte ville köpa dricka fick man en sladdrig liten plastmugg att ta vatten i. (egentligen ville vi ha dricka men det var så rörigt i beställningsskärmen att vi missade det och orkade inte börja om igen). Lokalen är kal och trång, har inget positivt jag kan komma på. Vi använde inte toaletterna, kanske var de superfräscha.
Värt en omväg för att slippa. En av de sämsta hamburgare jag ätit luktade illa smakade dåligt.
Detta var en besvikelse ????????????
Att det är möjligt att lyckas mickra sönder en korv och ha pulvermos som var väldigt osmakligt/ typ härsket, gammalt trodde jag inte var möjligt.
Pepsi var okej men resten gick rätt i tunna.
Och dessutom när jag frågade om han själv ville äta detta, sa han att jag äter inte griskött...
Spännande att sälja mat man inte äter själv. Hur kan man då veta att det är gott?
Fick inte pengar tillbaka
Är man hungrig så stanna inte här.
Fullt med gråtande barn, fick fel mat, och dom glömde en av beställningarna 0.5/5
Vi kom in en halvtimme före stängningsdag. Killen som stod i kassan såg mest besvärad ut över att vi kom dit, och förklarade att vi kunde få beställa men bara för take away. Vi trodde ju att det var en snabbmatsrestaurang så vi hade ju inte tänkt sitta där länge och äta.
Med personal som ser gäster som ett problem kommer man inte långt. Hit återvänder vi inte!
Verkade vara ett gäng barn som jobbade bakom kassan, såg lite oorganiserat ut. Tog tid att få min hamburgare och när jag väl fick den så såg det ut som att köttet hade varit uppvärmt i mikrovågsugn för det var helt torrt i kanterna och smakade knappt något. Oerhört äcklig hamburgare dessvärre.
Quick Facts About Sibylla
Today
Opening Hours
| Monday | 11:00 AM - 08:00 PM |
|---|---|
| Tuesday | 11:00 AM - 08:00 PM |
| Wednesday | 11:00 AM - 08:00 PM |
| Thursday | 11:00 AM - 08:00 PM |
| Friday | 11:00 AM - 08:00 PM |
| Saturday | 11:00 AM - 08:00 PM |
| Sunday | 11:00 AM - 08:00 PM |
How to go there
Location
Places