Max Burgers Info
Amenities
Service options
-
Outdoor seating
-
Drive-through
-
Takeaway
-
Dine-in
Highlights
-
Fast service
-
Fireplace
-
Live music
Accessibility
-
Wheelchair-accessible car park
-
Wheelchair-accessible entrance
-
Wheelchair-accessible seating
Offerings
-
Coffee
-
Happy-hour food
-
Healthy options
-
Late-night food
-
Organic dishes
-
Quick bite
-
Salad bar
-
Small plates
-
Vegan options
-
Vegetarian options
Dining options
-
Breakfast
-
Brunch
-
Lunch
-
Dinner
-
Catering
-
Counter service
-
Dessert
-
Seating
Amenities
-
Toilets
-
Wi-Fi
Atmosphere
-
Casual
Crowd
-
Family friendly
-
Groups
-
LGBTQ+ friendly
-
Transgender safe space
Planning
Payments
-
Credit cards
-
Debit cards
-
NFC mobile payments
Children
-
Good for kids
-
Has changing table(s)
-
High chairs
-
Kids' menu
Parking
-
Free parking lot
-
Parking
Pets
-
Dogs allowed outside
Other
-
LGBTQ+ friendly
Best KPortal Reviews
Varenda gång vi är på Max ser vi hur personalen går in och bara trycker på städknappen. Städning "utförd" står det då inne på toaletten. När man sen går in som gäst där direkt efter "städningen" är det urin på hela toalettringen, handfatet jätteofräscht och papper på hela golvet runt papperskorgen. Såå äckligt. Och då står det ändå att städningen är "utförd" varje halvtimme.. Om personalen är så rädda för att städa får ni anställa städpersonal som klarar av att utföra arbetet. Att bara gå in och trycka på knappen är skrattretande. Detta är tyvärr ett vanligt beteende på många Max restauranger i Sverige enligt vår erfarenhet.
Beställde en Friscoburgare 31/5 men innehållet såg ju hemsk ut… Tycker även att priset i appen ska vara samma som i restaurangen. Enligt appen skulle min beställning kosta ca 177kr men när jag väl la en beställning via drive thru så kostade det 205kr istället vilket är dåligt!
Jag fattar inte varför man behöver vara otrevlig mot sina kunder. Lite synd. Kommer hålla mig borta från det här stället.
Är så trött på Max i flygstaden. Det är alltid något fel. Under all kritik. Borde man inte få varm mat när man beställer hos er. De är nästan alltid något som är fel denna gången va de kall mat ???? blaskig cola ???? inga servetter eller sugrör och vi fick inte de pommesen vi beställde katastrof. Vart vänder man sig egentligen. Kommer inte äta mer på max.
Testat detta Max fler gånger och idag va servicen väldigt mycket bättre!
Bra bemötande och de kollade ordern så att allt stämde och va med innan utlämning. ????????
——————————————
Otroligt dålig service och tråkigt bemötande.
Saknas alltid något i beställningen vid bilservering.
Beställde två minimål fick bara 5 nuggets istället för 6 st sedan så köpte min vän ett mellanmål med cheeseburgare fick en liten hamburgare, liten coola och liten pommes. Colan byttes till en mellanstorlek på plats, det andra upptäckte vi när vi hade åkt därifrån. Riktigt dåligt.
Beställde genom Max appen till bilen, var 2 minuter sen men som en sann vardagshjälte stod en anställde vid namn Achmed och väntad
Jätte bra service! Aldrig fått mat så snabbt, trevlig personal
Quick Facts About Max Burgers
Today
Opening Hours
| Monday | 10:00 AM - 12:00 AM |
|---|---|
| Tuesday | 10:00 AM - 12:00 AM |
| Wednesday | 10:00 AM - 12:00 AM |
| Thursday | 10:00 AM - 12:00 AM |
| Friday | 10:00 AM - 12:00 AM |
| Saturday | 10:00 AM - 12:00 AM |
| Sunday | 10:00 AM - 12:00 AM |
How to go there
Location
Places