Haga kiosk and fast food Info
Amenities
Service options
-
Outdoor seating
-
Takeaway
-
Dine-in
Offerings
-
Coffee
Dining options
-
Lunch
-
Seating
Atmosphere
-
Casual
Payments
-
Debit cards
-
NFC mobile payments
-
Credit cards
Children
-
Good for kids
Best KPortal Reviews
Har min favorit, tunnbrödrulle. Riktig potatismos. Tar alltid en rulle med allt i. Ingen 10p men den duger. Inte som rullarna på Bro-grillen men funkar.
Snabbmat. Trevlig personal. För mig var den här maten inte bra. Fryst kebab, dåliga pommes.
Den bästa kokt korv jag smakade efter minst 20 år. Kan inte kommentera mer då jag provade bara på en riktig Svensk kokt korv.
Den godaste tunnbrödsrullen jag haft nöjet att inta. Potatismoset är verkligen hemlagat med den perfekta mängden små potatisbitar kvar och härligt kryddad. Varmt tunnbröd. Räksallad, ren lyx. Passade med grillad som kokt korv.
En av dom bästa gatukök i Sverige. Rena, fräscha och bra service.
Trevlig personal. Goda såser, fin pommes och jättegod hemmagjort potatismos.
Äkta gatukökskäk, Bukfyllans centrum i Solna, Det bästa med stället är deras öppettider, Att stället har överlevt så nära Folkhälsomyndigheten gör mig oroad.
Bra mat, och vettiga portioner. Stället ligger lite gömt, men om man går en bit upp på vägen så ser man det. Värt ett besök.
Quick Facts About Haga kiosk and fast food
Today
Opening Hours
| Monday | 07:00 AM - 07:00 PM |
|---|---|
| Tuesday | 07:00 AM - 07:00 PM |
| Wednesday | 07:00 AM - 07:00 PM |
| Thursday | 07:00 AM - 07:00 PM |
| Friday | 07:00 AM - 07:00 PM |
| Saturday | 11:00 AM - 06:00 PM |
| Sunday | Closed |
How to go there
Location
Places